PVC Etiket

PVC Etiket (1)

PVC Etiket (2)

PVC Etiket (3)

Pvc Etiket ; Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. En büyük özelliği tersten baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma yada kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılarak baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Işıklı tabelalar yüzeylerde kullanılabilir. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik sağlar.

Bu etiket cinsi özellikleri makine, elektronik otomasyonlarında yaygın olarak kullanılır, istenilen yere arkasından ışık geçirdiği için ekran ve istenilen yere Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır. Bütün endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarında kullanılır.

Pvc Etiket baskıları isteğe uygun ve birçok renkte üretilebilmektedir. İstenilen mikron kalınlığındaki pvc malzemeler kullanılmaktadır.Pvc etiket lerin basımlarından sonra istenilen şekillerde ve özel bıçaklar sayesinde hazırlanarak kesilebilmektedir. Pvc etiket ler dış ortam hava şartlarına oldukça dayanıklıdır. Çok uzun ömürlüdürler ve ayrıca pvc etiketler kâğıt etiketler gibi hemen solmaz dayanıklıdır ve ıslandığı takdirde de kabarma ve yıpranma yapmaz. Pvc malzemeler kullanılması sonucunda uzun ömürlüdür. Pvc Etiket sistemi görsel olarak ta ürünlere farklı bir canlılık katmaktadır.

Pvc Etiket sistemlerinde şeffaf pvc etiket baskıları da kullanılmaktadır. İsteğe uygun mikron kalınlıklarında ki şeffaf ve renkli pvc üzerine serigrafi baskılarda uygulanabilmektedir. İç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Işıklı tabelalar ve buna benzer yerlerde kullanılabilir. Farklı boyalar kullanılarak arkadan verilen ışıklar ile geçirgenlik sağlanabilir.